Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek? Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 350 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 05.03. 2024
Dnes má svátek Kazimir
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Archiv

Hledá se táta a máma - Zásnuby

Hledá se táta a máma - Zásnuby
17. 06. 2010 Televizní tipy
Hledání životních partnerů a náhradních rodičů míří do finále. Eva, Honza i Jan si naplno užívají společné zahraniční dovolené ve třech. Lichý počet ale lásce nepřeje, a tak už minule vyšlo najevo,  …více»

Hledá se táta a máma - Dovolená ve třech

Hledá se táta a máma - Dovolená ve třech
10. 06. 2010 Archiv
V reality show Hledá se táta a máma začíná jít do tuhého. Evu, Honzu a Jana čeká poslední fáze seznamování na zahraniční dovolené. Stráví ji už jen se dvěma vyvolenými protějšky. Honza se chystá na  …více»

Hledá se táta a mama - Křik, urážky a slzy

Hledá se táta a mama - Křik, urážky a slzy
3. 06. 2010 Archiv
Jan, Honza i Eva pokračují v navštěvování svých protějšků a zažívají přitom krušné chvilky. Sledujte, jak hlavní aktéři stráví poslední okamžiky před důležitým rozhodnutím, koho pozvat na romantickou  …více»

Hledá se táta a máma - První setkání rodin

Hledá se táta a máma - První setkání rodin
27. 05. 2010 Televizní tipy
Jan, Honza i Eva si vyzkoušeli život nanečisto pod jednou střechou a teď je čeká navštěvování rodin jejich protějšků. Jak přijmou rodiče Nikol o dvacet let staršího nápadníka? Co zkříží Janovi cestu  …více»

Hledá se táta a mama - Den zúčtování

Hledá se táta a mama - Den zúčtování
20. 05. 2010 Televizní tipy
Eva, Honza i Jan si nastěhovali své protějšky k sobě a k dětem domů. Život pod jednou střechou poodkryje skutečné tváře jednotlivých aktérů a o dramatické zvraty nebude ani tentokrát nouze. Která  …více»
 

Hledá se táta a máma - Pod jednou střechou

Hledá se táta a máma - Pod jednou střechou
13. 05. 2010 Televizní tipy
Show Hledá se táta a máma graduje a o dramatické chvíle není nouze. Tatínkové Jan a Honza mají už ctitelky nastěhované ve svých domovech, zatímco Eva se teprve na pozvání chystá. Čím všem vyrazí dech  …více»

Dívčí válka!

Dívčí válka!
22. 04. 2010 Televizní tipy
Seriál, který napsal sám život, postupně odhaluje pravé charaktery účastníků! Sexuální provokatér Jan, sportovec Honza a vždy pečlivě upravená Eva se vydají s vybranými protějšky na další rande.  …více»

Hledá se táta a máma - Velké dilema

Hledá se táta a máma - Velké dilema
8. 04. 2010 Televizní tipy
Eva, Jan a Honza vstupují se svými protějšky do poslední fáze seznamovací party. Všichni tři se snaží do poslední chvíle zjistit, koho chtějí dále vídat a koho musí vyloučit. A tentokrát půjde dokonce  …více»

Hledá se táta a máma - První rande – zklamání, nadšení, šok

Hledá se táta a máma - První rande – zklamání, nadšení, šok
1. 04. 2010 Televizní tipy
Třídenní setkání maminky Evy a tatínků Honzy a Jana je v plném proudu a přináší první jiskry i rozbroje. Jak se vypořádají tatínci od Evy s arogantním návštěvníkem, který nechce ze soutěže odejít?  …více»

Hledá se táta a máma: První setkání

Hledá se táta a máma: První setkání
25. 03. 2010 Televizní tipy
Nová premiérová řada oblíbené show se na televizní obrazovku vrací s řadou novinek. Své protějšky tentokrát hledají dva muži a jedna žena, jež spojuje podobná životní situace – chybějící partner  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !