Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.01. 2018
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Hledá se táta a máma - Dovolená plná překvapení

21. 10. 2010 | Novinky

Bára, Michal i Petr se svými protějšky prožijí první společnou dovolenou. Zatímco tatínek Michal se svou šestičlennou družinou tráví už druhý den dovolené v jižních Čechách, maminku Báru a tatínka Petra odjezd na dovolenou teprve čeká. Oba dva na ni pozvali sedm vybraných ctitelů a ctitelek. Budou se jim líbit nachystaná překvapení? Uvidíte už ve čtvrtek 21. října ve 21.20 na Primě.

Michal pro své nápadnice připravil dobrodružnou dovolenou v jižních Čechách. Po počátečním rozladění z nepříznivého počasí všichni očekávali s napětím další den. Počasí se přece jen umoudří, a tak Michalovi nic nezabrání pozvat Terezu, Irenu, Šárku, Jindřišku, Míšu a Renátu na vodáckou výpravu na raftu. Jak dopadne vodácké dobrodružství a kdo všechno nakonec skončí ve vodě? A proč budou mít maminky o Michala neskrývaný strach? Večer po vodních zážitcích proběhne v atmosféře hodnocení, ale také výčitek. Co budou ostatní maminky vyčítat Šárce
a jak spor dopadne?

Maminka Bára si za společníky na dovolenou vybrala Milana, Marka, Jardu, Michala, Zdeňka, Marcela a Ottu. Jako milovnice historie – a středověku především – se rozhodne dovolenou strávit na zřícenině hradu; bez vody, elektrické energie, bez výdobytků civilizace. Jak budou tatínkové reagovat na takové překvapení? Zalíbí se jim připravené dobrodružství, kdy budou své osobní věci vyměňovat se šenkýřkou za základní potraviny?

Bára si život pod širým nebem užije a ráda se postaví do role hradní paní, kterou budou její nápadníci všemožně bavit. Předvedou tatínkové bohatou fantazii, nebo se budou držet spíše při zemi? A kdo se odváží Báře veřejně vyznat lásku?

Dovolenková výprava čeká i tatínka Petra a jeho dceru Nikolku. Kromě dcery Petr na dovolenou pozval Evu, Pavlu, Andreu, Janu, Šárku, Terezu a Jitku. Jako vstřícný hostitel vybere Petr romantický hotel v centru města Písek. Které maminky okoření atmosféru tím, že do hry přivedou i vlastní děti?

O překvapivé napětí se tentokrát postará Petrova favoritka Andrea. Nikomu nedá vědět a včas nedorazí. Celá situace se vysvětlí až večer, kdy Petr dostane od Andrey zprávu. Proč ostatní maminky nastalá záležitost vyloženě otráví? A kdo využije nepřítomnosti nebezpečné sokyně naopak ve svůj prospěch? Sledujte boj o životního partnera již ve čtvrtek 21. října ve 21.20 na Primě!

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !