Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.01. 2018
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Hledá se táta a máma - Život není dovolená

2. 12. 2010 | Novinky

Seznamovací reality show Hledá se táta a máma se chýlí ke konci a na řadě je jedno z posledních důležitých rozhodnutí. Petr, Michal i Bára si musejí vybrat, které dva protějšky vezmou s sebou na zahraniční dovolenou. Koho Michal pozve na řecký ostrov? S kým Bára odletí do Turecka? A pro koho tatínek Petr objednal jachtu? Prověří dovolená vztahy? A přeskočí na ní konečná jiskra? Uvidíte už ve čtvrtek
2. prosince ve 21.20 na Primě.

Maminka Bára ukončila návštěvu u Zdeňka. Jak dopadla jejich společná noc, strávená na jedné posteli? Oba přiznají, že byla opravdu příjemná. Bára se však musí se Zdeňkem rozloučit a vydat se na svou poslední návštěvu za Michalem do Českých Budějovic. Ten se na její příjezd náležitě připraví a bude o svou vyvolenou pečovat s veškerou péčí a láskou. Na závěr si připraví velké překvapení – romantickou večeři v historických kostýmech. Jak to ovlivní Bářino rozhodování? S kým se temperamentní maminka rozloučí na letišti?

Po vyřazování plném emocí se Bára a její dva ctitelé vydají do slunného Turecka. Bude dovolená probíhat tak bezproblémově, jak se zpočátku zdá?

Také tatínek Petr večer neusínal sám a ani se sám neprobouzel. Jaké bylo ráno vedle Andrey? A co se odehrálo v noci mezi ním a jeho sexy favoritkou?

Rozhodnutí o dovolené nechá Petr na poslední chvíli. Sezve všechny maminky na místo odjezdu a tam sdělí své rozhodnutí. Proč bude jeho verdikt pro ostatní šokem?

Jako místo dovolené Petr zvolil jachtu plující po širém moři. To, co zpočátku působilo jako výhoda, se ale stane nevýhodou. Stísněný prostor a nemožnost kdykoliv vystoupit se Petrovi nevyplatí. Obě jeho pozvané ctitelky totiž zjistí, že Petr každé z nich říká něco jiného, a dokonce lže. Kličkujícího tatínka tak čeká křížový výslech. Podaří se Petrovi získat si zpátky důvěru?  

Tatínek Michal ukončil svou poslední návštěvu u Renáty a odjel domů. Tam také svým nápadnicím prozradí, koho pozve na řecký ostrov Rhodos. Dovolená však nezačne zrovna nejlépe. Co způsobí Michalovu špatnou náladu? A proč se přestane maminkám úplně věnovat?

Jeho společnice se sice nejprve budou pokoušet navazovat kontakt, ale když se situace nezlepší, vzdají to a budou čekat, až tatínka špatná nálada přejde. To se ale nestane. Jaký velký konflikt na sebe nenechá dlouho čekat? Bude muset dovolená skončit předčasně?

Nenechte si ujít vypjaté emoce při hledání pravé lásky již ve čtvrtek 2. prosince ve 21.20.

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !