Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Hledá se táta a máma - Vystřízlivění

4. 11. 2010 | Novinky

Bára, Michal i Petr se svými protějšky odjeli na první dovolenou. Bára s Petrem před sebou mají poslední den dovolené, Michal musel kvůli nečekané tragédii dovolenou ukončit předčasně a vstoupit do další fáze seznamování – pozval maminky k sobě domů, kde si společně vyzkoušejí život nanečisto. Přijde v domácím prostředí další zklamání? Uvidíte už ve čtvrtek 4. listopadu ve 21.20.

Tatínek Michal pozve Míšu, Renátu, Jindřišku a Terezu k sobě domů. Maminka Tereza si pro Michala navíc nachystá překvapení – přijede totiž se svou dcerou. Jak na to bude její vyvolený reagovat?

Michalova dcera Sandra se na setkání s maminkami těšila. Ty na ni budou chtít co nejlépe zapůsobit a získat si ji na svou stranu. Stejně tak ale využijí příležitosti, aby zjistily důležité informace o tom, jak ve skutečnosti funguje jejich rodinný život. Obstojí Michal ve střetu s realitou? A zvládnou jeho ctitelky zkoušky, které si na ně nachystal?

Od posledního dílu visí ve vzduchu nepříjemná záležitost, a to nehezké zranění Šárky a její hospitalizace. Tato maminka bude čekat na Michalův telefonát a doufat, že jí její vyvolený přiveze z nemocnice. Proč ji potká drsné vystřízlivění?

Maminka Bára se svými ctiteli prožívá poslední okamžiky dovolené ve středověku. Večeří ve dvou odmění vítěze rytířského klání Zdeňka, jednoho ze svých favoritů. Z čeho bude pramenit závěrečné zklamání? Ovlivní to Bářino rozhodování, koho pošle domů?

Největší dilema bude temperamentní maminka řešit při vyřazování Otty. Ten ji nakonec obviní z neupřímnosti a z toho, že se chce jen zviditelnit a že stejně žádného partnera nehledá a ani nenajde. Jak Bára ustojí takovou studenou sprchu? Pomůže jí rozlousknout tajemství Ottovy osobnosti herec Jiří Krytinář?

Závěr písecké dovolené Petra neprobíhal zrovna šťastně. Tatínek svým narozeninovým faux pas otrávil hned několik svých nápadnic. Zvláště Eva s Janou, které si na dovolenou vzaly své ratolesti, budou Petrovým chováním zklamané a nehodlají tajit, že pro něj boj skončil. Jak budou i ostatní ctitelky reagovat, až zjistí, že tatínek strávil noc na pokoji se svými favoritkami Andreou a Šárkou? Ráno se pokusí Petr za své chování omluvit. Přijmou maminky tento vstřícný krok?Proč nebude dlouho trvat a objeví se další konflikt? A proč jej soutěžící ani nenechají přečíst obvyklé básničky na rozloučenou? Uvědomí si Petr, že udělal chybu?

Na tatínka čeká rozhodnutí, koho pozve do svého rozestavěného domu. Do poslední chvíle se tak bude snažit jej zkompletovat. Ctitelkám však přesto nevyhoví. Jak se maminky vypořádají se zklamanými představami?

Díl plný zklamání sledujte již ve čtvrtek 4. listopadu ve 21.20 na Primě!

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
no, ti páni tam, nechtěla bych ani jednoho z nich...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
je to opravdu podrazak
Obrázek uživatelky
profil
Nechápu co všichni žensky na tom chlapovi videj stejne hraje na dvě strany tak co???SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Petr dělal u stejné firmy jako já,v televizi není poprvé a snad bych ho žádné té dívce ani nepřála Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
s názorem na Petra-křivák,hajzlík,hraje to na více stran a nic dobrého z něj nekouká.Vůbec mi nepřipadá,že má zájem o vážné seznámení
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles