Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Hledá se táta a máma - Hra na pravdu

9. 12. 2010 | Novinky

Petr, Michal a Bára mají posledních pár dní zahraniční dovolené, aby se rozhodli, kdo získá jejich srdce. Zatímco tatínek Michal na řeckém ostrově zažívá horké chvilky, tatínek Petr se snaží získat zpět srdce své favoritky Andrey. A k čemu se schyluje u Báry ve slunném Turecku? Uvidíte už ve čtvrtek 9. prosince ve 21.20 na Primě!

Tatínka Michala jsme opustili ve chvíli, kdy tutlané a přehlížené napětí vygradovalo. Hádka s Míšou nabere na obrátkách a vše bude nasvědčovat tomu, že dovolená skončí předčasně. Zachrání Jindřiška svým rázným vstupem do hádky celou situaci?

Rozmrzelá skupinka se nakonec sice vydá na společný výlet, ale napětí je stále ve vzduchu. Zvlášť když se během výletu zjistí pravý důvod Michalova naštvání. Jeho špatná nálada má své kořeny až v Čechách… Čím ho rozčílila maminka Míša? A bude jeho konečná omluva opravdu upřímná, nebo půjde jen o další záminku k hádce?

Ani posádce tatínka Petra není zrovna do zpěvu. Sbližování uvízne kvůli předchozím rozporům na mrtvém bodě. Petr se začne věnovat více kormidlu, ale ponorkovou nemoc tím neodežene. Celá skupinka zakotví u břehu a tatínek bude nemile překvapen. Nápadnice Pavla a Andrea totiž vyrazí za zábavou bez něj. Co bude pro Andreu poslední kapkou v naštvání na Petra? Opravdu jí její vyvolený neustále lže?

Tatínek se rozhodne pozvat svou favoritku na ostrov, aby si vše vyjasnili. Místo sbližování je ovšem čeká spíše hra na pravdu. Tématem dne se proto stane reálná podoba jejich případného soužití. Zamýšlené romantické rande se zvrtne v bouřlivou debatu a přebíjení argumenty. Podaří se Petrovi získat zpátky srdce nedůvěřivé Andrey?

Maminka Bára si s chutí užívá dovolenkové radovánky. Čím dál víc si ale uvědomuje nevyhnutelnost volby. Kterému tatínkovi má dát přednost? Dilema nemá jednoduché – oba její ctitelé jsou totiž milí společníci a skvělí tátové pro Matyáška.

Volbu bude muset nakonec Bára udělat podle jiných než jen „tatínkovských“ kritérií. Kdo z nápadníků ji více přitahuje? S kým funguje takzvaná chemie lásky? Bára se vydá s každým tatínkem na večeři, aby si ujasnila své city.

Jak bude Michal zvládat pocit, že jeho šance u ženy snů klesají? A proč se během výletu Zdeněk zastaví v klenotnictví a prohlíží si prstýnky? Sledujte roztržky i sbližování při hledání pravé lásky již ve čtvrtek 9. prosince ve 21.20.

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky